Uzstādīšana

Uzstādot dārza māju, nav nepieciešams būvprojekts un būvatļauja, ja dārza māja nav lielāka par 25 m2, un tās apjoms un būvvieta saskaņota būvvaldē.

Dārza mājas pamatne

Populārākais dārza mājas pamatnes risinājums ietver keramzīta bloku izmantošanu. Ja uzstādīšanas vieta jau ir nolīdzināta un sagatavota, tas ļaus ietaupīt laiku un izmaksas. Mūsu speciālisti profesionāli un rūpīgi veiks pamatnes izbūvi, vadoties no katras vietas individuālās situācijas.

Jumta segums

Dārza māju jumta segumam izmantojam bitumena šindeli. Piedāvājam izvēlēties jumta toni atbilstoši pasūtītāja vēlmēm.

Ārējā un iekšējā apdare

Dārza mājas ārējai un iekšējai apdarei izmantojam krāsas, lakas, beices, lineļļas. Māju nepieciešams apstrādāt divas reizes.

Piedāvājam iegādāties kvalitatīvus apdares materiālus, kā arī piedāvājam apdares darbu veikšanu, par to atsevišķi vienojoties.

Koka konstrukcijas montāža

Darzanams.lv speciālisti veic dārza mājas konstrukcijas montāžu atbilstoši ražotāja specifikācijai, numerācijai un ieteikumiem, nodrošinot augstvērtīgu gala produkta vizuālo un funkcionālo kvalitāti.

Dārza mājas izgatavošanā izmantota efektīva, savstarpēji savienojama dubultās mēles un gropes sistēma. Savienojot divas detaļas, tās veido spēcīgu saiti, kura nodrošina, ka tās paliek savstarpēji nofiksētas, tāpēc šī metode ir vienkārši ideāla koka konstrukciju ciešai savienošanai.
 
Šī, laika gaitā pārbaudītā sistēma nodrošina izcilu visas konstrukcijas izturību, stabilitāti un ilgmūžību, kā arī novērš gaisa plūsmu caur savienojuma vietām. Ražošanā izmantots augstas kvalitātes egles koks.

Uzstādīšanas izmaksas

Uzstādīšanas izmaksas katrai mājai tiek aprēķinātas individuāli, ņemot vērā sekojošus parametrus:

  • montāžai nepieciešamais laiks, kas atkarīgs no mājas lieluma
  • pamatu izmēri, nepieciešamais materiālu un darba apjoms
  • jumta seguma materiāla un darba apjoms
  • ārējai un iekšējai apdarei nepieciešamo materiālu un darba apjoms
  • grunts īpatnības
  • ceļa izdevumi līdz uzstādīšanas vietai

Uzstādīšana paša spēkiem

Ikvienu iegādāto dārza māju iespējams uzstādīt arī paša pasūtītāja spēkiem, balstoties uz montāžas instrukciju.

Jautājiet!

Ja Jums ir radušies jautājumi par jebkuru ar dārza mājas iegādi, piegādi, uzstādīšanu vai lietošanu saistītu aspektu, uzdodiet tos mums, zvanot pa tālruni 28 619 619 vai aizpildot šo saziņas formu!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.