Saules enerģijas risinājumu priekšrocības

Saules enerģijas risinājumu izmantošana ļauj mājsaimniecībām un uzņēmumiem ne tikai samazināt radīto CO2 emisiju apjomu, bet arī samazināt izmaksas par elektroenerģiju, vienlaikus paaugstinot īpašuma vērtību.

Izmantojiet saules enerģiju, lai kļūtu par elektroenerģijas ražotāju un iegūtu neatkarību no cenu svārstībām.

Saražojot 1kWh enerģijas, akmeņogles izdala 975g CO2, gāze – 600g CO2, bet saules paneļi – tikai 50g CO2.

Ieguldījumi saules enerģijas risinājumos var atmaksāties pat jau 5 gadu laikā.

Saules enerģijas risinājumu ieviešana 

Piedāvājam pilna cikla pakalpojumu mājsaimniecībām un uzņēmumiem, kurā ietilpst konsultācija un analīze, dokumentācijas sagatavošana un projektēšana, piegāde un uzstādīšana, kā arī nepieciešamo atļauju noformēšana, lai sāktu ražot savu elektroenerģiju. 

    Konsultācija un analīze 

Saules paneļu uzstādīšana sākas ar konsultāciju. Ieteiksim jums visizdevīgāko risinājumu, lai jūsu ieguldījums saules paneļu parka izveidē būtu efektīvs un izdevīgs.

Projektēšana un uzstādīšana 

Veiksim saules paneļu sistēmas projekta izstrādi  un palīdzēsim saņemt visus nepieciešamos saskaņojumus. Mūsu speciālisti uzstādīs saules paneļu sistēmu.

Elektroenerģijas ražošana

Veiksim saules paneļu sistēmas pārbaudi un regulēšanu, nodosim sistēmu AS “Sadales tīkls” saskaņošanai. Ražojiet 100% zaļo elektroenerģiju savam mājoklim.

Saules paneļi

Saules paneļi no vadošajiem saules paneļu ražotājiem, kas lieliski piemēroti Baltijas valstu klimatam un nodrošina augstu veiktspēju, kā arī ātru ieguldījumu atdevi. Piedāvātie saules paneļi atbilst visām Eiropas Savienības prasībām un augstākajiem starptautiskajiem drošības standartiem. Sazinieties ar mums, ja jums ir jautājumi vai vēlaties saņemt konsultāciju par savām vajadzībām piemērotu saules paneļu risinājumu.

Piedāvājam saules paneļu veiktspējas analīzi. Tā palīdz prognozēt paneļu parka atmaksāšanās periodu. Saules paneļi visbiežāk atmaksājas 5-8 gadu laikā. Aprēķiniem tiek ņemti vērā vairāki faktori: elektroenerģijas patēriņš gadā, ģeogrāfiskās iezīmes (saulaino dienu skaits gadā, dienasgaismas stundu ilgums) un saules paneļu sistēmas darbības garantijas.

Invertori

Invertori mājsaimniecībām un komerciāliem projektiem no 3kW līdz 125kW. Mēs piedāvājam invertorus no pasaules labākajiem ražotājiem Huawei un Solis, kuri atbilst visām Eiropas Savienības prasībām un augstākajiem starptautiskajiem drošības standartiem.

Saules paneļi privātmājai vai uzņēmumam - efektīvs un ilgtspējīgs risinājums

Neatkarīgi no tā, vai jums ir maza dārza māja, privātmāja vai neizmantota zeme ‒ mēs piedāvāsim piemērotāko saules enerģijas risinājumu tieši jūsu vajadzībām. Saules paneļi privātmājai ļauj samazināt elektroenerģijas izmaksas par aptuveni 50%.

Izmantojiet saules enerģijas priekšrocības sava uzņēmuma enerģijas izmaksu samazināšanai! Mēs veiksim jūsu uzņēmuma elektrības patēriņa analīzi un balstoties uz to, izstrādāsim atbilstošu piedāvājumu.

Pilna servisa risinājumi

Piedāvājam pilnu saules paneļu parka izveides pakalpojumu uz visu veidu un tipu jumtiem, kā arī uz zemes.

bezmaksas konsultācijas

Sniedzam bezmaksas konsultācijas un izstrādājam efektīvāko risinājumu tieši jūsu vajadzībām.

Pierādīti ražotāji

Piedāvājam saules enerģijas risinājumus no pierādītiem ražotājiem, kuri atbilst augstākajiem starptautiskajiem drošības standartiem.

12 gadi

Ražotāja garantijas laiks saules paneļiem

10 gadi

Ražotāja garantijas laiks invertoriem

2 gadi

Garantija saules parka montāžas darbiem

25 gadi

Garantija saules paneļu efektivitātei

Hibrīda gaisa kondicionieris NOQQ

Hibrīda gaisa kondicionieris ir daudzpusīgs un efektīvs risinājums, kas pilda gan dzesēšanas, gan sildīšanas funkcijas, atkarībā no sezonas un ir piemērots ne tikai mājokļiem, bet arī birojiem.

Tas darbojas, izmantojot saules enerģijas un tradicionālās elektroenerģijas kombināciju. Kondicionieris izmanto saules enerģiju dienas laikā, kad spīd saule, un automātiski pārslēdzas uz tīkla elektroenerģiju, kad saules enerģija nav pieejama.

 • Hibrīda kondicionierim NOQQ ir pieejamas trīs jaudas: 3,5, 5,0 un 7,0 kW.

 • Nav nepieciešams invertors.

 • Sistēma ir paredzēta hibrīda darbībai ar saules paneļiem, nodrošinot visu nepieciešamo enerģiju dienasgaismas stundās.

 • Dienas laikā darbojas ar saules enerģiju un naktī automātiski pārslēdzas uz elektrotīkla enerģiju.

 • Dienas laikā, kad gaisa kondicionēšana ir nepieciešama visvairāk, sistēmas dzesēšanas jauda palielinās, palielinoties saules starojumam.

 • Mobilā lietotne ļauj ērti un vienkārši pārvaldīt un uzraudzīt kondicionēšanas sistēmu, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru:

 1. Pārvaldība: temperatūras kontrole un regulēšana
 2. Plānošana: ikdienas un nedēļas taimeri
 3. Uzraudzība: reāllaika enerģijas patēriņa pārskats
 4. Vēsture: visas patērētās enerģijas vēsture

Baseina hibrīda siltumsūknis NOQQ

Baseina hibrīda siltumsūknis ir novatorisks un energoefektīvs  risinājums, kas darbojas, izmantojot saules enerģijas un tradicionālās elektroenerģijas kombināciju. Hibrīda siltumsūknis izmanto saules enerģiju dienas laikā, kad spīd saule, un automātiski pārslēdzas uz tīkla elektroenerģiju, kad saules enerģija nav pieejama.

 • Hibrīda siltumsūkņa NOQQ jauda ir 17 kW.

 • Sistēma ir paredzēta hibrīda darbībai ar saules paneļiem, nodrošinot visu nepieciešamo enerģiju dienasgaismas stundās.

 • Dienas laikā darbojas ar saules enerģiju un naktī automātiski pārslēdzas uz elektrotīkla enerģiju.

 • Jaunās paaudzes līdzstrāvas motors nodrošina īpaši klusu baseina hibrīda siltumsūkņa darbību.

 • Mobilā lietotne ļauj ērti un vienkārši pārvaldīt un uzraudzīt siltumsūkņa sistēmu, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru:
 1. Pārvaldība: temperatūras kontrole un regulēšana
 2. Plānošana: ikdienas un nedēļas taimeri
 3. Uzraudzība: reāllaika enerģijas patēriņa pārskats
 4. Vēsture: visas patērētās enerģijas vēsture