Kā izvēlēties dārza māju?

Lai atrastu labāko risinājumu un izvēlētos izdevīgāko piedāvājumu, nepieciešams paturēt prātā vairākus apsvērumus. Šo aspektu rūpīga izvērtēšana sniegs Jums pārliecību, ka esat izdarījis vislabāko informēto izvēli, kāda vien iespējama.

Mājas cena

Vislabākais veids, kā objektīvi salīdzināt dažādu modeļu un arī dažādu konkurējošo piedāvājumu cenas, ir aprēķināt cenu par konkrētās mājas platības kvadrātmetru.

Iegūto skaitļu salīdzinājums skaidri parādīs, kurš piedāvājums ietver viszemāko cenu par platības kvadrātmetru, tātad sniedz Jums vislielāko vērtību par katru Jūsu samaksāto eiro. Jāpiebilst, ka jāsalīdzina mājas, kurām ir vienāda biezuma sienas – tikai tās ir objektīvi salīdzināmas sava cenu diapazona ietvaros.

Izvērtējot dažādus piedāvājumus un izvēloties savu dārza māju, mēs Jūs aicinām veikt šādu aprēķinu! Mēs piedāvājam labākās cenas Latvijā, rēķinot mājas cenu par tās platības kvadrātmetru.

Pilna cikla izmaksas

Ne mazāk svarīgs aspekts ir pilna cikla izmaksu salīdzināšana, ietverot aprēķinā ne vien pašas dārza mājas cenu, bet arī piegādes, uzstādīšanas un apdares izmaksas. Tās ietver gan pamatnes, gan jumta seguma materiāla, gan ārējās un iekšējās apdares materiālu izmaksas.

Ir svarīgi jau sākotnēji apzināt dārza mājas pilna cikla izmaksas, lai nenokļūtu situācijā, kad esat pasūtījuši šķietami lētu māju, bet vēlāk tiekat nostādīti fakta priekšā par neadekvāti augstām saistītajām izmaksām.

Mēs piedāvājam konkurētspējīgus izcenojumus visos saistīto izmaksu posteņos. Pamatojoties uz Jūsu vēlmēm un vajadzībām mēs piedāvāsim pilna cikla izmaksu aprēķinu, lai nodrošinātu, ka Jums sniegtā informācija par projekta izmaksām ir pilnīga un precīza.

Pamatīgs risinājums

Izvēloties savu dārza māju, mēs iesakām izvēlēties tādu, kuras sienas biezums būtu ne mazāks par 44 mm.

Jā, mājiņas ar sienas biezumu 28 mm var būt nedaudz lētākas, bet vai mēs katrs esam tik bagāti, lai pirktu lētākās preces? Mēs ticam, ka ikviens vēlētos, lai izvēlētais risinājums būtu pamatīgs, stabils, kalpotu ilgi un – kas nav mazsvarīgi – sniegtu arī šo pamatīguma sajūtu, ikdienā izmantojot un apdzīvojot savu dārza māju.

Tāpēc mūsu piedāvājums neietver mājas, kuru sienas biezums ir mazāks par 44 mm. Mēs piedāvājam dārza mājas ar sienas biezumu 44 mm, kā arī ar dubulto, siltināmo 44/50/44 mm sienas risinājumu.

Dārza māja atpūtai dārzā

Jautājiet!

Ja Jums ir radušies jautājumi par jebkuru ar dārza mājas iegādi, piegādi, uzstādīšanu vai lietošanu saistītu aspektu, uzdodiet tos mums, zvanot pa tālruni 28 619 619 vai aizpildot šo saziņas formu!

Pirkumu grozs